Uczniowie nagrodzeni

r 1Dziś w sali Kina Świadomego Widza w Andrychowie odbyło się wręczenie nagród dla dzieci z klas I - III szkół podstawowych gminy Andrychów i ich opiekunów za znaczące osiągnięcia w konkursach w roku szkolnym 2012/2013. Nagrody wręczali wiceburmistrz Agnieszka Perończyk-Adamek oraz dyrektor Gminnego Zarządu Oświaty Andrzej Szafrański.

 

Oto lista nagrodzonych:


Szkoła Podstawowa nr 2 w Andrychowie
1. Karolina Fryt
2. Aleksandra Adamus
3. Pani Danuta Wiktor

rg1


Szkoła Podstawowa nr 4 w Andrychowie
4. Krystian Skowron
5. Pani Marta Kubień
6. Anita Bajgrowicz
7. Emilia Karaś
8. Pani Małgorzata Mizera
9. Pani Renata Prus
10. Pan Tomasz Suchanek

rg2


Szkoła Podstawowa w Inwałdzie
11. Szymon Niziński
12. Paweł Kolber
13. Pani Agata Cierpiałek
14. Weronika Dutkiewicz
15. Nikola Stuglik
16. Julia Smolec
17. Pani Maria Jakubowska-Szczotka
18. Paulina Kłosowska
19. Pani Maria Cabak
20. Patryk Bisaga
21. Michał Piekarczyk
22. Pani Dorota Gawęda

rg3


Szkoła Podstawowa w Roczynach
23. Gabriela Kramarz
24. Jakub Brzazgacz
25. Wiktoria Wojewodzic
26. Pani Lidia Mikołajko

rg4


Szkoła Podstawowa w Sułkowicach-Bolęcinie
27. Krzysztof Homel
28. Pani Małgorzata Łysoń
29. Ewelina Dwornik
30. Wiktoria Mizera
31. Wiktoria Maria Sordyl
32. Wiktoria Sordyl
33. Joanna Kryjak
34. Anna Kuźma
35. Pani Barbara Badowska

rg5


Szkoła Podstawowa w Targanicach
36. Agata Węglarz
37. Pani Renata Malarz
38. Elżbieta Walczak
39. Pani Irena Krężel
40. Wiktoria Augustyniak
41. Pani Danuta Piesko
42. Paulina Kierczak
43. Pani Róża Kruczała
44. Sara Żydek
45. Pani Marta Polak

rg6


Szkoła Podstawowa w Zagórniku
46. Dominika Socha
47. Pani Agata Sztuka
48. Maja Szczelina
49. Pani Magdalena Stachura

rg7

Szkoła Podstawowa w Sułkowicach-Łęgu
Krzysztof Osowski
Pani Bernadeta Pabiś
Arkadiusz Kryska
Pani Lucyna Marszałek

r 3


Myśl dnia

cytat

 
  
Zastanów się raz, zanim coś dasz, dwa- zanim przyjmiesz i tysiąc zanim zażądasz..
 
Współpracujemy z
baner psieego
©2014 Nowiny Andrychowskie